STT Socialinės reklamos vaizdo klipai


Skaidru. O kaip elgtumeisi tu?

Ar teko susimąstyti, kad kiekvienas jūsų pasirinkimas ir veiksmas daro įtaką šalies bei kitų žmonių gerovei? Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pristato interaktyvią istoriją „Skaidru. O kaip elgtumeisi tu?“ ir kviečia tapti jos dalyviu.

Kaip ji veikia?

Kasdien susiduriate su situacijomis, kuriose jūsų elgesys ir pasirinkimai lemia, kokioje Lietuvoje gyvename ir gyvensime ateityje – skaidrioje ir klestinčioje ar atvirkščiai.

Interaktyvi istorija kviečia jus išgyventi kasdienes gyvenimiškas situacijas, kuriose turite kelis pasirinkimus – apsispręskite, kokį sprendimą priimsite ir įvertinkite rezultatą – ar jūs juo patenkinti?

Interaktyvią istoriją rasite čia – www.skaidrumoistorija.lt

Nepamirškite – Lietuvos skaidrumas jūsų rankose!

Istorija finansuota Europos socialinio fondo lėšomis. ProjektuAntikorupcinės socialinės reklamos sistemos sukūrimas ir įgyvendinimas“ siekiama didinti Lietuvos gyventojų antikorupcinį sąmoningumą, motyvuoti nedaryti korupcinio pobūdžio teisės pažeidimų, skatinti pranešti apie pastebėtą kito asmens daromą korupcinio pobūdžio teisės pažeidimą ir patiems įsitraukti į antikorupcinę veiklą.

Pranešti STT apie korupcinius atvejus, žymėti „karštuosius taškus“, kur susidūrėte su korupcija, taip pat – gauti STT naujienas nuo šiol galite ir mobiliąja programėle „Pranešk STT“. Parsisiųsti programėlę galite Android“  ir  iOS


Paskutinį kartą redaguota: 2023-10-31 13:49