Virtualus odontologas

2020 07 14

Indrės Stankevičienės, VUL Žalgirio klinikos gydytojos odontologės bei naujo, švietimui skirto, projekto „Virtualus odontologas" vienos iš autorių atlikto tyrimo metu paaiškėjo, kad įvairių visuomenės grupių narių (nėščiųjų, neįgaliųjų, senjorų) žinios burnos ligų profilaktikos klausimais yra menkos, kaip ir jų burnos sveikata. Pastebėta, kad pacientai informacijos apie įvairias odontologines būkles ieško internete. Deja, ne visada ši informacija būna teisinga, parengta tam kompetencijų turinčių asmenų, tad siekiant, kad visuomenę pasiektų tik moksliškai įrodyta informacija ir tikrai sveikatinantys patarimai, sukurta visuomenės ir tikslinių grupių švietimui skirta informacinė svetainė www.virtualusodontologas.lt, kurios autoriai – įvairių sričių gydytojai ir mokslininkai. Šį projektą iniciavo VUL Žalgirio klinika, o finansuoja Valstybinis visuomenės sveikatos stiprinimo fondas.
Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-14 16:07