Medaliai – medikams, pasižymėjusiems kovoje su COVID-19

2020 07 16

Medaliai – medikams, pasižymėjusiems kovoje su COVID-19

Liepos 14 dieną, Respublikinės Šiaulių ligoninės Konservatyviosios medicinos klinikos kiemelyje vyko renginys, skirtas padėkoti medikams ypatingai pasižymėjusiems ekstremalios situacijos ir karantino metu. „Už reikšmingą indėlį Lietuvos žmonių sveikatai“ medaliais buvo apdovanoti 46 Šiaulių ir Telšių regionų medikai.

Renginyje buvo pagerbti Respublikinės Šiaulių ligoninės ir Šiaulių bei Telšių regionų ligoninių medikai už darbą suvaldant koronaviruso infekcijos plitimą šalyje.

Apdovanojimus medikams įteikė į Šiaulius atvykęs Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Medalis įteiktas ir Radviliškio rajono pirminės sveikatos priežiūros centro slaugos administratorei Žydrūnei Motiejūnienei už kilnų, nuoširdų ir pasiaukojantį darbą pirmosiose gretose, suvaldant koronaviruso plitimą.

Paskutinį kartą redaguota: 2020-07-16 15:18