Kviečiame prisirašyti pas šeimos gydytoją A.Budriką

2024 03 25

Informuojame, jog šeimos gydytojų komandą papildė šeimos medicinos gydytojas Arvydas Budrikas, rezidentūros studijas baigęs LSMU 2016 metais.  Pasak gydytojo, "šeimos gydytojo darbe labiausia žavi universalumas ir galimybė padėti tiek suaugusiam tiek vaikui.  Impulsą darbe suteikia situacijų įvairovė ir dinamiškumas.  Visos problemos gali būti išsprendžiamos, jeigu yra nuoširdus bendradarbiavimas tarp gydytojo ir paciento. Mano tikslas, jog kiekvienas pacientas turėtų ilgiau trunkantį ir kokybišką gyvenimą, kuris džiugintų visus.  Pats mėgstu aktyvų gyvenimo būdą - gyvenimas tai judėjimas".

Kviečiame prisirašyti pas šeimos gydytoją Arvydą Budriką. Kreiptis į statistikos kabinetą Nr.103. Daugiau informacijos telefonu 0 422 53489.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-26 13:25