Šeimos gydytoja P.Burbienė jau dirba

2024 03 21

Į šeimos gydytojų komandą prisijungė šeimos gydytoja Petronėlė Burbienė. 2010 metais baigusi Kauno medicinos universiteto medicinos studijas, o 2013m. Kauno medicinos universiteto Šeimos gydytojos rezidentūros studijas. Tais pačiais metais, atvyko dirbti į Radviliškį. Šeimos gydytojos siekis - teikiant pirmines sveikatos priežiūros paslaugas ir bendradarbiaujant su kitų sričių gydytojais, užtikrinti gerą visos šeimos sveikatą. Svarbiausia -  tarpusavio ryšys ir bendradarbiavimas tarp gydytojo ir pačio paciento, todėl gydytojos P.Burbienės  tikslas – fiziškai bei emociškai gerai besijaučiantis pacientas.

Kviečiame prisirašyti pas gydytoją Petronėlę Burbienę statistikos kabinete 103. Informacija telefonu 0 8422 53489.

Paskutinį kartą redaguota: 2024-03-21 14:29